Statistica szoftver elérhetősége

Tisztelt Kollégák, Tisztelt Hallgatók!

Az egyetem pályázati forrásból megvásárolta a Statistica program 4 évre (2020. november 30-ig) szóló licence-t. A program használatára jogosult az egyetem minden alkalmazottja és hallgatója otthoni és egyetemi számítógépén.

A program telepítő csomagja és a telepítéshez szükséges kódok regisztráció után érhetők el az Egyetemi Informatikai Központ honlapján. Először lépjen be a honlapon, majd a regisztráció megkezdéséhez kattintson ide! (bejelentkezés szükséges)

A telepítő csomag kitömörítés után a CDSTART.EXE programmal indítható. A telepítés során ki kell tölteni a szoftver regisztrációs űrlapját, amelynél fontos, hogy @sze.hu - illetve hallgatóknál a @hallgato.sze.hu - domain névre végződő e-mail címet kell megadni. Hallgatók a http://informatika.sze.hu/hirek/o365-hallgatoknak oldalon leírtak szerint tudnak e-mail címet igényelni.

A szoftver használatának jogosultsága megszűnik az alkalmazotti vagy hallgatói jogviszony megszűnésével!

Az Egyetemi Könyvtárban elérhető a "Hogyan használjuk a Statistica programot?" című könyv, amelyet a forgalmazótól kaptunk a licence megvásárlásával.

Kérjük, a regisztrációval, a program telepítésével kapcsolatos kérdéseiket, észrevételeiket a help@sze.hu e-mail címre szíveskedjenek megírni.

Csábi Béla
EIK, Központvezető

Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Beszélgess Velem előadássorozat 3. előadás 2017. november 28. 17:00 - 18:00