Microsoft Campus telepítőkészletek elérhetősége

A Széchenyi István Egyetem más felsőoktatási intézményekkel közösen közbeszerzési eljárást folytatott le - korábban a Tisztaszoftver Programban elérhető - Microsoft szoftverek licenszeinek beszerzésére. A licenszek szállítója elérhetővé tette az intézmények számára a szoftverek telepítőkészleteit.

A beszerzett licenszekről a http://www.campus.hu oldalon lehet további információkat találni.

Az intézmény tulajdonában lévő számítógépekre telepíthető szoftverek telepítőkészletei az EIK honlapján érhetők el. A letöltéshez szükséges a honlapra történő bejelentkezés. Ez után az alkalmazotti jogosultsággal rendelkező felhasználók a "Dokumentumok/Campus telepítőkészletek" menüpontban érik el a telepítőkészleteket.

A felsőoktatási intézmények oktatói és dolgozói saját tulajdonú otthoni számítógépükre is telepíthetik a szoftvereket. A számukra összeállított egyéni telepítőkészletek a Neptun tanulmányi rendszeren keresztül érhetők el. A Neptun rendszerbe történő bejelentkezés után az Aktualitások ablakban található "Campus portál" linkre kattintva érhető el a telepítőkészletek letöltő oldala.

Mind az intézményi mind az egyéni telepítőkészletek csak a licensz szerint meghatározott számítógépeken használhatók, harmadik, nem jogosult félnek nem adhatók át!

Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Beszélgess Velem előadássorozat 3. előadás 2017. november 28. 17:00 - 18:00